Darbība
Lūdzam atbalstu Rīgas geto un Latvijas holokausta muzeja vārdā

Dārgie draugi, mūsu sekotāji!

Lūdzam atbalstu Rīgas geto un Latvijas holokausta muzeja vārdā, kas uzsāka darbību 2010. gadā. Pašlaik Rīgas domes Īpašuma departamenta mājaslapā notiek balsošana pat to, vai ir vērts pagarināt muzeja teritorijas nomas līgumu  vēl uz 10 gadiem.

Šo 10 gadu laikā organizācija, kas izveidoja muzeju – biedrība “Šamir” – ir paveikusi ļoti daudz.  Muzejs tika izveidots tobrīd pamestajā Spīķeru kvartālā, tādējādi tika aizsakta šīs teritorijas atdzīvināšana. Pēdējo 10 gadu laikā mūsu nevalstiskā organizācija ir spējusi  izveidot funkcionējošu muzeju, kuru ir apmeklējuši vairāk nekā 165 tūkstoši cilvēku no visas pasaules. Muzejs darbojas ārpus tumšajām tūrisma takām, nepievēršoties darbarīku un genocīda motīvu tēmai. Rīgas geto un Latvijas holokausta muzejs, galvenokārt, ir veltījums visu nevainīgo upuru piemiņai, vieta iespējai atcerēties viņu vārdus un sejas. Muzejam ir jāaug un jāattīstās, tādēļ lūdzam jūsu palīdzību un atbalstu.

Pašlaik mēs lūdzam atbalstu ik vienam mūsu sekotājam, it visiem, kas nav vienaldzīgi, visiem, kas jau mūs ir atbalstījuši un visiem,  kuri kādreiz ir apmeklējuši muzeju.

 Lūdzu, balsojiet!

https://id.riga.lv/2020/07/24/izsaki-viedokli/