Darbība
Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejā tiek atvērtas vairākas izstādes

Kopš 2019.gada 17. jūlija Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejā tikušas atvērtas vairākas izstādes.
Līdztekus jau esošajai izstādei “Ziemeļāfrikas ebreji Holokausta laikā” tiek atklātas jaunas: izstāde “Rīgas geto Aleksandras Beļcovas zīmējumos”, ko veidojis Žaņa Lipkes memoriālais muzejs, projekts “Štetla: pazaudētā, bet neaizmirstā pasaule” ar arhīva fotoattēliem, kā arī Veras Voldaras un Margaritas Zaicevas zīmējumiem. Turklāt, muzeja izstāžu zālēs redzami mākslinieku Fēliksa Mostoviča un Josifa Kuzkovska mākslas darbi.
Vienlaikus iepriekšminētajam, tiek attīstīta muzeja infrastruktūra kopumā, mainīta izstāžu numerācija, papildināti informatīvie izdales materiāli. Turklāt, muzeja teritorijā atvērta košera kafejnīca ar nosaukumu “Beker Meister”.
Tur iespējams nobaudīt garšīgas vafeles un baklažānus, pikantu saldo leikahu un ne tikai ebreju, bet arī citu virtuvi.
Aicinām Jūs apskatīt jauno muzeja ekspozīciju! Atgādinām, ka Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejs atrodas Turgeņeva 2 (ieeja gan no Krasta, gan Maskavas ielas puses). Muzejs ir atvērts no 10:00 -18:00 darba dienās un svētdienās. Ieeja par ziedojumiem. Sakarā ar ekspozīcijas paplašināšanos, tikušas sagatavotas jaunas informācijas brošūras 8 valodās: angļu, latviešu, krievu, vācu, franču, itāļu, spāņu, turku, kas ir pieejami vietnē:
Latviešu valoda
Angļu valoda
Krievu valoda
Vācu valoda
Franču valoda
Itāļu valoda
Spāņu valoda
Turku valoda